Google Chrome 26 2013 Tam indir | Türkçe Son Sürüm

Google Chrome 26 Tam indir 2013 geliştirdiği tasarımıyla oldukça kullanışlı bir web tarayıcısıdır. Dünya’da internet kullanıcılarının artması ve gelişmesi ile birlikte bu alandaki rekabeti en iyi takip eden internet devi Google Chrome bu program ile hızı,güvenliği.

Google Chrome 26 Tam indir 2013 geliştirdiği tasarımıyla oldukça kullanışlı bir web tarayıcısıdır. Dünya’da internet kullanıcılarının artması ve gelişmesi ile birlikte bu alandaki rekabeti en iyi takip eden internet devi Google bu program ile hızı,güvenliği, ve basitliği ön plana çıkartıyor. Google Chrome 26 Tam indir daha çıkmadan önce fazla adı geçmese de gelişim sürecinde Google’un neden böyle bir işe giriştiklerini yaratıcıları tarafından kendi bloglarında ve Google Chrome 26 Tam indir kendi sayfalarında ziyaretçilere bilgiler sunuyor.

Google Chrome 26 2013 Tam indir

Google Chrome 26 Tam indir 2013 Özellikleri:

Süper Hızlı başlangıç : Google Chrome 26 Tam indir 2013 anında açılır.
Cok Hızlı yükleme : Google Chrome 26 Tam indir 2013 web sayfalarını hızlıca yükler.
Google Chrome 26 hızlı arama : Adres çubuğunu kullanarak web’de hemen arama yapabilirsiniz.
Her işlem için tek bir kutu : Google Chrome 26 Tam indir 2013 Aramak istediğiniz bir konuyu adres çubuğuna yazarak hem arama yapabilir hem de web sayfaları için öneriler alabilirsiniz.
Google Chrome 26 yeni sekme sayfası : Her yeni sekme açtığınızda karşınıza en çok kullanılan arama motorlarını, en çok ziyaret edilen siteleri, en son yer imi eklenmiş sayfaları ve kapattığınız sekmelerin görsel bir halini görürsünüz.
Dinamik sekmeler : Google Chrome 26 yeni pencereler oluşturmak, birden fazla sekmeyi bir pencerede toplamak veya sekmelerinizi istediğiniz şekilde düzenlemek için tarayıcınızdan sekmeleri çabuk ve kolayca taşıyabilirsiniz.
Google Chrome 26 Tam indir 2013 Gizli mod : Gizli mod özelliğini kullanarak ziyaret ettiğiniz sitelerin daha sonra görünmesini engelleyebilirsiniz.
Güvenli tarama : Google Chrome 26 Tam indir 2013 Güvenli bulmadığı bir siteye girmeye çalışırken otomatik olarak sizi uyarı verir.
Ayarları alma : Google Chrome 26 Tam indir kullanmaya başladığınızda bir önceki tarayıcınızdaki parola ve diğer bilgilerinizi alabilirsiniz.