Google Chrome Tam indir 2013

Google Chrome Tam indir 2013 geliştirdiği tasarımıyla oldukça kullanışlı bir web tarayıcısıdır. Dünya’da internet kullanıcılarının artması ve gelişmesi ile birlikte bu alandaki rekabeti en iyi takip eden internet devi Google bu program ile hızı,güvenliği.

Google Chrome Tam indir 2013 geliştirdiği tasarımıyla oldukça kullanışlı bir web tarayıcısıdır. Dünya’da internet kullanıcılarının artması ve gelişmesi ile birlikte bu alandaki rekabeti en iyi takip eden internet devi Google bu program ile hızı,güvenliği, ve basitliği ön plana çıkartıyor. Google Chrome Tam indir 2013 daha çıkmadan önce fazla adı geçmese de gelişim sürecinde Google’un neden böyle bir işe giriştiklerini yaratıcıları tarafından kendi bloglarında ve Google Chrome Tam indir 2013′un kendi sayfalarında ziyaretçilere bilgiler sunuyor.

Google Chrome Tam indir 2013 Özellikleri:

  • Hızlı başlangıç : Google Chrome Tam indir 2013 anında açılır.
  • Hızlı yükleme : Google Chrome Tam indir 2013 web sayfalarını hızlıca yükler.
  • Google Chrome Tam indir 2013 Hızlı arama : Adres çubuğunu kullanarak web’de hemen arama yapabilirsiniz.
  • Her işlem için tek bir kutu : Google Chrome Tam indir 2013 Aramak istediğiniz bir konuyu adres çubuğuna yazarak hem arama yapabilir hem de web sayfaları için öneriler alabilirsiniz.
  • Google Chrome Tam indir 2013 Yeni sekme sayfası : Her yeni sekme açtığınızda karşınıza en çok kullanılan arama motorlarını, en çok ziyaret edilen siteleri, en son yer imi eklenmiş sayfaları ve kapattığınız sekmelerin görsel bir halini görürsünüz.
  • Dinamik sekmeler : Google Chrome Tam indir 2013 Yeni pencereler oluşturmak, birden fazla sekmeyi bir pencerede toplamak veya sekmelerinizi istediğiniz şekilde düzenlemek için tarayıcınızdan sekmeleri çabuk ve kolayca taşıyabilirsiniz.
  • Google Chrome Tam indir 2013 Gizli mod : Gizli mod özelliğini kullanarak ziyaret ettiğiniz sitelerin daha sonra görünmesini engelleyebilirsiniz.
  • Güvenli tarama : Google Chrome Tam indir 2013 Güvenli bulmadığı bir siteye girmeye çalışırken otomatik olarak sizi uyarı verir.
  • Ayarları alma : Google Chrome Tam indir 2013′u kullanmaya başladığınızda bir önceki tarayıcınızdaki parola ve diğer bilgilerinizi alabilirsiniz.
Google Chrome Tam indir 2013

Google Chrome Tam indir 2013

google, chrome, tam, indir, 2013, türkçe, download, eklentileri, temaları, nedir, sorun, çözümü, resimli, anlatım, browser, webtarayıcı, program