Mozilla Firefox 2013 Tam indir Türkçe

Mozilla Firefox 2013 Tam indir sizler için sıkıntısız, güvenli ve internette çok hızlı sörf yapabilme olanağını sunan bir tarayıcıdır. Tarayıcılar arasında seçenek yapmanız gerekiyor ise hemen Mozilla Firefox 2013 Tam indir seçeneğine başvurmanızı öneriyoruz.

Mozilla Firefox veya kısacası Firefox, günümüzde belkide en önemli ve en çok tercih edilen Web-Browser konuma gelmmiçtir. Ücretsiz olan Mozilla Firefox güncel internet kullanımında aklımıza kazınmıştır ve onsuz nekadar abileceğimizin farkında bile değiliz artık. Bu yüzden Mozilla Firefox 2013 Tam indir herdaim güncellenip yenilenmektedir.

Firefox Mozilla 2013 Özellikleri

Tercih hakkını Mozilla Firefox 2013 tarafından kullananlar birkaç önemli ve özel fonksiyon ile karşılaşacaktır. Bunlar günümüzde internette sörf yaparken vazgeçilemezler arasında olacaktır. Sekmeli tarama (Tabbed Browsing) sayesinde biranda bir veya birden fazla sekme ve pencere ile çalışabilirsiniz. Böylelikle Mozilla Firefox 2013 ile sörf yapmanız daha kolay bir hale gelecektir. Kim bir sayfayı bir defadan daha sık ziyaret ediyorsa, bunları favorilerine ekleyebilir ve istediği zaman kolayca seçebilir.

Mozilla Firefox 2013 Tam indir

Mozilla Download indir Sync ile Senkronizasyon

Mozilla Firefox 2013 Tam indir bundan evvel bir eklenti olarak karşımıza çıkardığı Firefox Sync fonksiyonunu bu kez tarayıcının içine dahil edilmiştir. Geçmiş, sekmeler, yer imleri, parolalar mobil cihazlar dahil olmak üzere sahip olduğunuz tüm cihazlar için senkronize edilebiliyor. Mozilla Firefox 2013 turuncu renkli Firefox butonunun bulunduğu yerde, yani yukarıda solda, Firefox 2013 tarayıcı ayarlarını bir arada toplayıp sizlere sunmaktadır. Yer imleri, geçmiş, eklentiler, seçenekler menülerine artık bu alandan erişeceksiniz.

Firefox 2013 Gereksinimleri

  • Lisans: Ücretsiz
  • Limit: Yok
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
  • Üretici: Mozilla Firefox
  • Dil Desteği: Türkçe
  • Kategori Sırası: Tarayıcılar
  • Dosya Boyutu: 19.58 MB