Windows Live Messenger Tam indir 2013

Gelişmiş bir iletişim aracı olan Windows Live Messenger Tam indir 2013 eski sürümlerine nazaran Microsoft tarafından yeni bir kullanıcı arabirimi ile tasarlanmıştır. Fakat isteğe bağlı olarak ayarlardan eski arabirimine geri dönebilir ve alışık olduğunuz Windows Live Messenger ile devam edebilirsiniz.

Yeni Windows Live Messenger Tam indir 2013 de çoklu sohbetleri bir pencerede birleştirip chatleri sekmelerden kontrol edebilirsiniz. Böylelikle chat yaparken kafanız bir kaç pencereye birden odaklanmadan bir pencerede olacak. Buradada ayarlar bölümünden eski bildiğiniz kullanım yüzüne geri dönebilirsiniz. Sürükle bırak yöntemi ilede pencereleri ve sekmeleri bir araya getirme imkanınız bulunuyor.

Windows Live Messenger Tam indir 2013 tüm ağlar için geçerli bir programdır

Yeni Hotmail eklentisi Messenger üzerinden, eMail hesabınıza gelen mesajlar ile ilgili bigi verir. Öteyandan eMail hesabınızdan kimlerin Online olduğunu görebilirsiniz ve eMail hesabınızdan direk Windows Live Messenger Livechate başlayabilirsiniz. Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ devleride Windows Live Messenger ile birleştirilebilir, böylelikle herdaim güncel haberlerden bilgilendirileceksiniz. Sosyal ağlardan aldığınız güncel haberler, Hotmail hesabınızdanda gösterilecektir.

Windows-Live-Messenger-2013-tam indir

Windows Live Messenger 2013 Yeni sürümün ek özellikleri

  1. Yeni Instant-Messenger ile size gönderilen URL’ler otomatik olarak incelenip sayfanıza eklenir.
  2. Bireysel düzenlenebilir görünürlük yani Online durumunuz. Bununla beraber hangi grupların sizi görmesini seçebilirsiniz.
  3. Windows Live Messenger 2013 bundan sonra Windows Live Essentials ile birarada olacaktır.

Windows Live Messenger Özellikler:

  • Lisans: Ücretsiz
  • Limit: Yok
  • İşletim Sistemi: Win7/Vista
  • Üretici: Microsoft
  • Dil Desteği: Türkçe
  • Dosya Boyutu: 1.2 MB