Yeni Yandex Browser Tam indir 2013

Yeni Yandex Browser Tam indir 2013 - İnternet kullanmayı yepyeni bir deneyime dönüştüren tarayıcı. Hızlı sayfa yükleme, sık kullanılan siteler ve sayfa görüntülemek için bolca alan. Turbo modu sayesinde sayfaları daha hızlı yükler.

Tüm favori siteleriniz elinizin altında, onlara tek tıkla ulaşabilirsiniz. Görsel widgetler en güncel bilgileri gösterir: Yeni Yandex Browser Tam indir 2013 Hava durumu, trafik, sosyal paylaşım sitelerinden bildirimler. Yeni! Artık favori bağlantılarınızın sayısını arttırabilirsiniz.

Yeni Yandex Browser Tam indir 2013 Sitelerin adreslerini ve sorgularınızı doğrudan Akıllı adres satırına girin. İpuçlarının yardımıyla daha doğru ve hızlı sorgu yapabilirsiniz.

Yeni Yandex Browser Tam indir 2013, bir web sitesinde önemli olan bölümleri tanır ve bunlara hızlı erişim için bağlantılar sağlar. Örneğin, bir alışveriş sitesindeki sepetim ve teslimat bilgisi sayfaları gibi.

Yeni Yandex Browser Tam indir 2013′ün güvenlik sistemi web sitelerini denetler, ayrıca indirilen dosyalar, Kaspersky antivirüs kontrolünden geçer.

Yeni Yandex Browser Tam indir 2013 web sitelerinin çevirisini kolayca yapar. Aralarında İngilizce ve Almanca’nın da bulunduğu çeşitli dillerden çeviri yapılabilmektedir.